До 50 — річчя створення Національного заповідника «Хортиця».

/Files/images/095.jpg

«Хортиця — це доля моя…»

Під такою назвою в бібліотеці відбулась зустріч з письменником, журналістом, лауреатом премії імені І. Франка, генеральним директором Національного заповідника «Хортиця» протягом 2005 — 2007 років Костянтином Сушко, присвячена 50 — річчю утворення заповідника. У своэму виступі Константин Іванович зазначив: «Щоб людина була здоровою, вона повинна дотримуватись трьох речей: пити воду, налаштовувути себе на позитив, з розумом заповнювати свій вільний час. А цьому, якраз, і сприяє Хортиця». Письменник запропонував всім, як можна частіше бувати на Хортиці. Розмова відбулась у формі запитань та відповідей. Багато цікавих запитань було задано учнями ЗНВК №63, які були присутні на зустрічі. Найкращі були відзначені автором і діти отримали за них у подарунок книжки з автографом.

Юні читачі та працівники бібліотеки щиро вдячні Константину Івановичу за зустріч, подаровані книжки. Бажають йому щастя, здоровя, успіхів і мирного неба.