До Всеукраїнського дня бібліотек.

 

«Я пишаюся, що я — бібліотекар!»

 

/Files/images/20150928_121607 Кадр - 14743.jpg

 

Під такою назвою напередодні Всеукраїнського дня бібліотек у бібліотеці відбулось знайомство з професією бібліотекаря. Діти дізнались про найдавніші та сучасні бібліотеки світу, познайомились з історією своєї бібліотеки, її досягненнями та успіхами, професією бібліотекаря, прийняли активну участь у відео вікторині. Незвичайний огляд новинок літератури «Ким бути?» підготувала разом з учнями 5-А класу ЗНВК «Вибір» бібліограф Іванна Моренко. Діти розіграли сценку за мотивами вірша В. Маяковського «Ким бути?» і прийшли до висновку, що краще професії бібліотекаря – немає!

До 50 — річчя створення Національного заповідника «Хортиця».

 

/Files/images/095.jpg

 

«Хортиця — це доля моя…»

 

Під такою назвою в бібліотеці відбулась зустріч з письменником, журналістом, лауреатом премії імені І. Франка, генеральним директором Національного заповідника «Хортиця» протягом 2005 — 2007 років Костянтином Сушко, присвячена 50 — річчю утворення заповідника. У своэму виступі Константин Іванович зазначив: «Щоб людина була здоровою, вона повинна дотримуватись трьох речей: пити воду, налаштовувути себе на позитив, з розумом заповнювати свій вільний час. А цьому, якраз, і сприяє Хортиця». Письменник запропонував всім, як можна частіше бувати на Хортиці. Розмова відбулась у формі запитань та відповідей. Багато цікавих запитань було задано учнями ЗНВК №63, які були присутні на зустрічі. Найкращі були відзначені автором і діти отримали за них у подарунок книжки з автографом.

Юні читачі та працівники бібліотеки щиро вдячні Константину Івановичу за зустріч, подаровані книжки. Бажають йому щастя, здоровя, успіхів і мирного неба.

До Всеукраїнського дня бібліотек.

«Світ книжковий, загадковий»

 

 

/Files/images/IMG_0844.JPG

 

 

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек в рамках місячника бібліотеки «Бібліотечний вересень» бібліотека-філіал №12 Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Запоріжжя провела день дошкільника «Світ книжковий, загадковий». В цей день бібліотекарі відвідали дошкільний заклад ЗНВК №63. Маленькі дошколята дізнались про те, що таке бібліотека, познайомились з різними книжками, дитячими журналами та газетами, прийняли участь в театрі-експромті «Ріпка», іграх, конкурсах, вікторинах. На закінчення заходу всі майбутні читачі отримали візітки-запрошення до бібліотеки.