До Дня Прапора України

«Блакитно-жовтий прапор України»

/Files/images/IMG_7159.JPG

В рамках міського проекту «Культура та мистецтво – назустріч кожному» 22 серпня бібліотека-філіал №12 провела огляд-подію під назвою «Блакитно-жовтий прапор України». Захід проходив на дитячому майданчику по вул. Цитрусовая, 8Б. Усі охочі залюбки послухали розповідь про державницй прапор України та прапор міста Запоріжжя на літературному огляді «Прапор моєї Держави», а трохи згодом взяли участь у грі знавців «Рідний край ми знаємо», де розгадали кросворд. Впродовж заходу діти читали вірші та відгадували живу вікторину «Синьо-жовта моя Україна». Наприкінці найжвавіші учасники прийняли участь у грі «Коріння мого дерева», на якій швидко подолали лінію перешкод і змайстрували свій власний прапорець на однойменному майстер-класі.