«Математика не за підручниками»

 

/Files/images/IMG_8233.jpg

Під час літніх канікул у бібліотеці – філіалі № 12 Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Запоріжжя відбувся День шкільного предмета «Математика не за підручниками». Ведуча заходу бібліотекар Людмила Лобчіковапознайомила дітей з історією виникнення науки математики, видатними математиками минулого, розповіла про значення математики у нашому житті. Діти з великим задоволенням розв` язували цікаві задачі про тварин, відповідали на питання вікторини «Середньоарифметичне» та «Квадрат або круг», міркували над головоломками із сірниками.

Літо в бібліотеці

 

/Files/images/IMG_7949.jpg До Міжнародного дня захисту дітей в бібліотеці відбулося свято «Дитинство – це гомін веселий усюди». Дітлахи дізнались про історію свята, традиції його проведення і прапор, а також про такий документ, як «Конвенція про права дитини». Впродовж свята хлоп’ята та дівчата жваво відповідали на запитання вікторини, відгадували загадки, грали в ігри. Найцікавішим моментом заходу виявилися відповіді дітей у «Вільному мікрофоні» про те, від чого їм необхідно себе захищати і як реагувати на порушення своїх прав.

За допомогою відео – вікторини «Что за чудо эти сказки!» Діти дізнались про цікаві сторінки біографії О.С. Пушкіна, познайомились з його творчістю, зокрема казками, передивились уривки мультфільмів та відповіли на запитання вікторини.

/Files/images/IMG_8085.jpg Крокуючи інтернет-прогулянкою «Віртуальний водограй», діти дізналися, що таке мережа Інтернет, для чого потрібна електронна пошта, про те, що Інтернет може бути, як цікавим і гарним місцем для навчання, відпочинку і спілкування з друзями, так і небезпечним осередком залежності від мережі, виманювання приватної інформації, спаму, шахрайств та вірусів. Особливо зацікавили читачів сайти, в яких представлена наша бібліотека. Усі дружньо прийняли участь у вікторині загадок про комп’ютер та Інтернет та переглянули мультфільм.

На годині здоров`я «Правила знатимеш, лиха не матимеш» діти дружньо повторювали правила безпеки вдома, на вулиці, відгадували загадки про безпеку влітку, висловлювали свою думку, як би вони себе поводили у різних небезпечних ситуаціях, вивчили правило п`яти «НІ» та з задоволенням переглянули мультфільм.

/Files/images/IMG_8222.jpg Учасники літнього табору,під час перебування у бібліотеці, впізнали і відкрили для себебагато нового, дізнались про цікаві книжки. Сподіваємось, що вони разом з друзями будуть відвідувати нашу бібліотеку і надалі. Літо триває і двері бібліотеки гостинно відчинені.

Международному Дню отца.

«Папа может…»

 

 

/Files/images/IMG_8116.jpg

 

 

В рамках городского проекта «Культура и искусство — навстречу каждому» на детской площадке по ул. Цитрусовая, 8Б библиотекари библиотеки №12 Централизованной библиотечной системы для детей г. Запорожья провели развлекательную программу «Папа может…», посвященную «Международному Дню отца». Ведущая программы библиотекарь Людмила Лобчикова познакомила всех присутствующих с историей возникновения праздника «Дня отца». Обзор литературы провела библиограф библиотеки Иванна Моренко. Дети принимали активное участие в мероприятии: читали стихи о папе, отгадывали загадки, играли в игры, с которыми они играют с папами. Мастер-класс «Кораблик для папы» провела библиотекарь младшего отдела библиотеки Елена Черната.

Спортивно-игровая программа

«Веселые старты»

 

/Files/images/IMG_8038.jpg

Эстафета «Полет Бабы Яги».

 

В рамках масштабного городского проекта «Культура и искусство – навстречу каждому» библиотека-филиал №12 провела спортивно-игровую программу «Веселые старты». С помощью книг ребята познакомились с различными видами спорта, которыми они могут заняться летом. Обзор литературы для них провела библиограф библиотеки Иванна Моренко. Но самым интересным моментом было участие в сказочной викторине. Изображая героев сказок, ребята тащили репку, побеждали Змея Горыныча, путешествовали, как лягушка-путешественница, летали на метле, представляя Бабу Ягу, дружно заселились в теремке, выполнили трудную задачу Мачехи в эстафете «Золушка». Все участники мероприятия получили визитки-приглашения в библиотеку.

Дорогие ребята! Ждем вас каждую субботу с 18.00 до19.00 на детской дворовой площадке по улице Цитрусовая, 8Б.

«Радужное книжное лето»

«Радужное книжное лето«.

 

/Files/images/IMG_6765.jpg

В Шевченковском районе г. Запорожья по ул. Цитрусовая, 8Б состоялось открытие летней площадки. Библиотекари библиотеки-филиала №12 Централизованной библиотечной системы для детей подготовили развлекательную игровую программу «Радужное книжное лето». Ведущая меропроятия библиотекарь сраршего отдела читального зала Людмила Лобчикова пригласила всех присутствующих провести лето с книгой. Дети активно включились в мероприятие: отгадывали загадки, принимали участие в играх, викторинах. В гостях у ребят побывала Баба Яга. С большим интересом дети принимали участие в мастер-классе «Цветы лета», который провела библиограф библиотеки Иванна Моренко. Для родителей была подготовлена выкладка-подсказка литературы «Растем вместе». Все присутствующие получили приглашения в библиотеку и на мероприятия на летней площадке, которые будут проводиться каждую субботу в летний период с 18.00 до 19.00 по адресу ул. Цитрусовая, 8Б.