До Міжнародного дня захисту дітей

«Щасливий дивосвіт дитинства»

 

/Files/images/IMG_7788.jpg

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей у бібліотеці-філіалі №12 Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Запоріжжя юні читачі 2-3-х класів ЗНВК «Вибір» відвідали свято під назвою «Щасливий дивосвіт дитинства». На заході наші маленькі гості здійснили невеличкий відео-екскурс в історію цього свята, що має власні традиції і прапор. Також малеча упевнилася в захисті своїх прав на здоров’я та життя, щасливе і радісне дитинство, що забезпечує такий документ, як «Конвенція про права дитини» та багато інших документів. Впродовж свята хлоп’ята та дівчата жваво відповідали на запитання вікторини, відгадували загадки та із захопленням взяли участь у правовій грі «Літера заблукала». Найцікавішим моментом свята виявилися відповіді дітей у «Вільному мікрофоні» про те, від чого їм необхідно себе захищати і як реагувати на порушення своїх прав.

До Дня Європи в Україні

«Відкриваємо Європу»

 

/Files/images/unnamed5.jpg

Чи доводилося вам побувати в якійсь із країн Європи? Якщо ні, це не біда! Для тих хто не зміг побувати в Європі дитяча бібліотека №12 м. Запоріжжя разом з Запорізькою дитячою художньою школою провела незвичайну подорож «Відкриваємо Європу». За допомогою книг юні читачі здійснили подорож країнами Європи, яку провела бібліограф Іванна Моренко. З книг діти дізнались про найдивовижніший континент з багатою історією, культурою та побутом, природними ресурсами. Дізнались про найбільші міста Європи, дивовижні замки та палаци, гори, ріки. Присутні на заході учні ЗДХШ приймали активну участь у вікторині «Що ти знаєш про Європу?» Залишаючи позаду європейські дороги, мегаполіси і хмарочоси, рівень життя з культурою та побутом європейців згадаймо приказку: «Всюди добре, а вдома – найкраще!»

Формула успіху «Знайомтесь: професіонал»

 

/Files/images/IMG_7709.jpg

Формула успіху «Знайомтесь: професіонал». Під такою назвою пройшла у бібліотеці зустріч учнів 9-х класів ЗНВК №63 з викладачами Запорізького національного технічного університету. Ведуча заходу бібліотекар абонементу старшого відділу бібліотеки Світлана Скребцова за допомогою періодичних видань познайомила всіх присутніх з різноманітними професіями, з відео презентації читачі дізнались про професії майбутнього. З розповіддю про університет та його факультети виступив кандидат технічних наук, викладач кафедри механіки університету Скребцов Андрій Андрійович. Про використання розробок університету у народному господарстві, медицині розповів аспірант кафедри фізичного матеріалознавства Джуган Олександр Андрійович. До заходу була підготовлена книжкова виставка «Школа… А далі?»

Международному дню музеев.

 

В гостях у детей побывала директор Запорожского художественного музея Янкович Инга Адольфовна. В своём выступлении Инга Адольфовна обратила особое внимание на роль музеев в духовном воспитании подрастающего поколения, любви к своей Родине, народу, истории его пришлого и настоящего. Рассказала об украинской хате и основном ёё убранстве. После встречи с директором музея дети еще долго не хотели уходить с библиотеки, задавали вопросы, ближе знакомились с экспонатами музея.

Администрация библиотеки и юные читатели сердечно благодарят Ингу Адольфовну за участие в мероприятии, поздравляют ёё с наступаючим Международным днем музеев, желают крепкого здоровья, вдохновения, творческих успехов в ёё благородном деле.

70 років Перемоги.

«Згадай, Україно, вогняні роки»

 

/Files/images/IMG_7481.jpg

 

Година пам’яті присвячена 70-й річниці перемоги над нацизмом в Європі та 70-й річниці закінчення Другої світової війни пройшла в бібліотеці. На заході були присутні учні ЗНВК «Вибір» 5 класу. Діти дізнались про історію війни, символ Дня пам’яті та примирення — червоний мак, поділились своїми розповідями про своїх рідних учасників Другої світової війни. За допомогою відео презентації здійснили віртуальну подорож пам’ятними місціями міста Запоріжжя. Бібліограф бібліотеки Іванна Моренко познайомила всіх присутніх з літературою про дітей в роки війни, зробила огляд тематичної полички «Памятаємо. Перемагаємо».

До 29 річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

 

 

/Files/images/IMG_1906.jpg

Учні 7 класу ЗНВК «Вибір» під час заходу.

 

/Files/images/IMG_1908.jpg

Огляд книжкової виставки зробила бібліограф бібліотеки Іванна Моренко.

 

/Files/images/IMG_7432.jpg

Книжкова виставка «Чорнобиля гіркий набат».