«Свято мудрих сторінок»

 

 

/Files/images/IMG_7139.jpg

Театралізованим шоу «Свято мудрих сторінок» розпочався Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги у бібліотеці. Під час заходу юні читачі переглянули відео ролик з історії виникнення книги, розповіли про своїх улюблених героїв книг, відгадували загадки. В гості до маленьких дітлахів завітала Баба Яга. Але найцікавішим моментом для дітей стала їх участь у театрі-експромті у виставі «Котёнок». На заході були присутні учні 2 — х класів ЗНВК «Вибір».

Підліткові дебати «Пробувати чи ні?»

 

/Files/images/IMG_7088.jpg

В бібліотеці пройшли підліткові дебати «Пробувати чи ні?» Учасниками дебатів були учні ЗНВК «Вибір»9 класу. Найстрашніше зло сьогодення — шкідливі звички: алкоголь, паління, наркотики. Про шкоду та користь вживання цих речовин і дебатували учасники заходу. На заході були присутні інструктор Української школи оздоровчої скандинавської ходьби Ольга Мачигина та Тетяна Коваленко, які на противагу шкідливим звичкам запропонували оздоровчу скандинавську ходьбу.

До Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

Творча майстерня «Букет для матусі»

 

/Files/images/IMG_7018.jpg

 

На передодні Міжнародного жіночого дня 8березня читачі бібліотеки привітали своїх улюблених матусь, бабусь, сестричок та подруг чудовими букетиками квітів. А допомогла їм в цьому бібліотекар молодшого відділу бібліотеки Олена Черната, яка провела майстер-клас по виготовленню квітів із бумаги. До уваги юних умільців була представлена книжкова виставка «Ручки умілі завжди при ділі».