До річниці від дня народження Лесі Українки.

«Обернуся в легенду»

 

/Files/images/IMG_6587.JPG

Поетична година присвячена дню народження Лесі Українки відбулась у дитячий бібліотеці. Ведуча заходу бібліотекар читального залу старшого відділу бібліотеки за допомогою відео презентації познайомила всіх присутніх з життєвим та творчим шляхом письменниці. Активну участь у заході взяли учні ЗНВК №63 7-А та 9-Б класів: вони читали вірші, підготували театралізований уривок з драми-феєрії «Лісова пісня».

До Міжнародного дня рідної мови.

«Чи знаєш ти рідну мову?»

 

/Files/images/IMG_6999.jpg

До Міжнародного дня рідної мови в бібліотеці відбувся мовознавчий турнір «Чи знаєш ти рідну мову?» Присутні на заході учні ЗНВК №63 4Б класу змагалися за звання «Кращого знавця рідної мови»: грали в мовні iгри, відгадували загадки, читали вірші про мову, співали українські пісні. Переможці були нагороджені призами.

 

«Героям слава! – кажемо по праву,

Бо дух козацький в генах не загас!»

 

В рамках безстрокової акції «Захисникам України» у бібліотеці-філіалі №12 Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Запоріжжя відбувся урок військової історії

«Героям слава! – кажемо по праву,

Бо дух козацький в генах не загас!»

Ведуча заходу бібліотекар абонементу старшого відділу за допомогою відео презентації запросила всіх присутніх в подорож у далеке минуле військової історії України, починаючи з часів Запорозької Січі, Великої Вітчизняної війни до війни в Афганістані та АТО.

Волонтер Олексій Скребцов виконав пісні під гітару «В руках автомат потому, что солдат» та «Воины света, воины добра». Під час заходу діти познайомились з воїнами Запорізької області, що загинули в зоні АТО. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.