До Дня Соборності України

 

 

/Files/images/IMG_6879.jpg

 

«Нам злуку дарував Госполдь»

 

22 січня Україна відзначає знаменну дату в історії становлення української державності – День Соборності України. Саме цій знаменній події і була присвячена година історії «Нам злуку дарував Господь». Ведуча заходу бібліотекар абонементу старшого відділу бібліотеки Світлана Скребцова за допомогою відео презентації познайомила присутніх з історією виникнення свята, провела вікторину. Активну участь у заході взяли учні 7 класу ЗНВК «Вибір». Вони створили інсценіровку легенди про силу єдності, читали вірші. А коли пролунав Гімн України, всі встали, і стоячі виконали цю урочисту пісню. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів Запорізької області і всіх тих, хто боровся за незалежність нашої держави. До заходу була підготовлена книжкова виставка «Добрий день, Україно моя!»

Акція «Захисникам України»

 

«Подарую прапорець — будь, солдатик, молодець!».

 

 

/Files/images/IMG_1880.jpg

 

В рамках безстрокової акції «Захисникам України» у бібліотеці-філіалі №12 Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Запоріжжя відбувся майстер-клас «Подарую прапорець — будь, солдатик, молодець!» по виготовленню державного символа України – прапорця. Захід провела бібліотекар молодшого відділу бібліотеки Олена Черната. У заході взяли участь діти віком 7 – 10 років. З великим задоволенням та натхненням малеча виготовляла прапорці. Свої побажання бути здоровими, щасливими та обов’язково повернутись живими діти висловили на прапорцях. Всі виготовлені роботи будуть передані воїнам АТО.

До Різдва Христового

«Вже прийшло Різдво до хати, всім пора колядувати!»

 

/Files/images/IMG_1860.jpg

 

Під час зимових канікул в бібліотеці відбулись різдвяні посиденьки «Вже прийшло Різдво до хати, всім пора колядувати!» Ведуча заходу в образі Кози (символ 2015 року) познайомила присутніх з історією виникнення свята, обрядами та традиціями його проведення. Не обійшлося й без нечистої сили. Зіпсувати свято зібралась Баба Яга, але знання дітьми великої кількості колядок та щедрівок завадило їй це зробити. Найактивнішим знавцем обрядових пісень став Олександр Сляднєв учень 7 класу ЗНВК «Вибір». Він і став переможцем конкурсу на кращого знавця колядок та щедрівок. А Баба Яга за свої витівки розрахувалась з дітьми солодощами.