До Міжнародного дня шахів.

 

Ведуча заходу бібліотекар читального залу бібліотеки Людмила Лобчікова привітала всіх присутніх зі святом, розповіла про історію виникнення свята. Діти з великим задоволенням приймали участь в іграх, конкурсах, вікторинах, читали вірші, співали пісні. Гостями програми були заступник директора дитячо-юнацької спортивної школи №8 Валентин Набока та лікар-тренер Владислав Шульга. Вони розповіли дітям про видатних майстрів з шахів, провели вікторину, познайомили дітей з новинками літератури з шахів, шаховими програмами. Найцікавішим моментом заходу було спілкування дітлахів з тренером ДЮСШ №8 Владиславом Анатолійовичем та проведення ним різноманітних шахових ігор. Переможців було нагороджено грамотами, а всі учасники отримали солодкі призи.

До заходу була підготовлена книжкова виставка «Шахова карусель», огляд якої зробила бібліограф бібліотеки Іванна Моренко.

Працівники бібліотеки висловлюють щиру подяку директору дитячо-юнацької спортивної школи №8 Компанієць Олегу Леонідовичу за участь і допомогу в організації та проведенні свята.

 

Команди до бою готові!

 

Шахові бої.