До Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги.

 

 

В рамках Тижня дитячої та юнацької книги понад 70 маленьких дітлахів 1-х класів Запорізького навчально-виховного комплексу «Вибір» стали читачами бібліотеки. Бібліотекар молодшого відділу бібліотеки Олена Черната провела екскурсію по бібліотеці, познайомила з правилами користування бібліотекою, довідковою літературою. Огляд періодичних видань зробила для дітей бібліограф Іванна Моренко. В гості до малят завітали Зима з Весною. Вони провели ігри, конкурси, вікторини. В кінці заходу діти переглянули лялькову виставу «Лисиця та Заєць».

Читачі 5 – 9 класів протягом тижня могли відвідувати відеосалон «Кінокнигоманія». Для них в відеосалоні були показані художні та документальні фільми про життя і творчисть Т. Г. Шевченка, присвячені 200- річчю від дня народження поета. Після перегляду фільмів діти приймали активну участь в їх обговоренні, читали вірші Кобзаря.

/Files/images/IMG_5229.jpg

 

Учні 4 – 7класів стали учасниками майстер-класу по виготовленню книги «Вдохновила книжка нас, создадим ее сейчас». Бібліограф Іванна Моренко для читачів підготувала презентацію про походження книги та її складові частини, продемонструвала дітям, як можна зробити книгу самому. Діти отримали домашнє завдання – виготовити вдома книгу самостійно.

/Files/images/IMG_5236.jpg

 

Під час весняних канікул у бібліотеці на своє засідання «Збережемо ми природу — України добру вроду» зібрались члени екологічного клубу любителів природи «Горицвіт». Вони здійснили відео подорож по заповідним місцям України, познайомились з літературою за темою, побували на святі у Запорізькому міському дитячому ботанічному саду на святі «Пташине містечко», відвідали ялинку, яку вони посадили 2 роки тому під час екологічної акції «Я хочу дихати чистим повітрям».

/Files/images/IMG_5265.jpg