Екскурсії до бібліотеки.

 

 

/Files/images/IMG_5155.jpg

 

Бібліотека відома й невідома.


 

Напередодні Тижня дитячої та юнацької книги понад 70 маленьких дітлахів 1-х класів Запорізького навчально-виховного комплексу «Вибір» стали читачами бібліотеки. Бібліотекар молодшого відділу бібліотеки Олена Черната провела екскурсію по бібліотеці, познайомила з правилами користування бібліотекою, довідковою літературою. Огляд періодичних видань зробила для дітей бібліограф Іванна Моренко. В гості до малят завітали Зима з Весною. Вони провели ігри, конкурси, вікторини. В кінці заходу діти переглянули лялькову виставу «Лисиця та Заєць».

Акція «Подаруй бібліотеці книгу!»

 

/Files/images/IMG_5143.jpg

 

Понад 70 новеньких книжечок з’явилось у бібліотеці завдяки нашим читачам.

Бібліотека щиро вдячна всім, хто прийняв участь в акції. Кожен дар важливий для нас, адже він дає можливість продовжити життя книзі і ваші книги будуть знову і знову радувати читачів!

Увага! Акція триває!

Якщо у Вашій домашній бібліотеці є книги, якими Ви не користуєтесь, подаруйте їх бібліотеці, де вони знайдуть свого вдячного читача.

До 200 річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

 

Гостями художньо-мистецької світлиці «Шевченко навіки у серці моєму» були учні 3-Б та 4-А класів Загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №63. Ведуча бібліотекар молодшого відділу бібліотеки Олена Черната познайомила присутніх з життєвим і творчим шляхом поета, розповіла про перебування Кобзаря на Запоріжжі та Хортиці. Разом з нею діти здійснили відео подорож «Тарасовою стежкою». Презентацію «Шевченко – художник» юним читачам представила старший науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи Запорізького обласного художнього музею Інга Адольфівна Янкович. У своєму виступі Інга Адольфівна звернула увагу на те, що «Шевченко був не тільки видатним українським поетом, а й великим художником, творчість якого порівнюють з такими митцями світового масштабу, як Рембрант».

Активну участь у заході приймали діти. Вони читали вірші, підготували сценку про дитячі роки маленького Тараса. Свої малюнки за творами Тараса Григоровича Шевченка представили учні Запорізької дитячої школи мистецтв №4. До заходу була підготовлена книжкова виставка «Слава Шевченка не вмре, не поляже».