«Чудотворні ікони православ’я»

 

 

Працівники бібліотеки щиро дякують Людмилу Іванівну за участь у заході.

 

/Files/images/IMG_4790.jpg

Про «Чудотворні ікони православ’я» розповідає завідуюча експозиційно-виставковим відділом Запорізького обласного художнього музею Травень Людмила Іванівна.

 

/Files/images/IMG_4791.jpg

Учні Загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №63 5-В и 6-А класів під час зустрічі.

 

/Files/images/IMG_4794.jpg

 

/Files/images/IMG_4801.jpg

 

/Files/images/IMG_4796.jpg
Тематична полиця.

 

До Дня Соборності та Свободи України.

«І обнялися береги одного, вічного народу!..»

 

/Files/images/IMG_4755.jpg

 

22 січня у бібліотеці-філії №12 Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Запоріжжя відбулась година історії «І обнялися береги одного, вічного народу!.. » присвячена Дню Соборності та Свободи України. На заході були присутні учні Загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №63 6-А классу. Хлібом-сіллю привітала свіх гостей Круковська Ганна. Ведуча заходу бібліотекар старшого відділу читального залу бібліотеки Людмила Лобчикова розповіла про історію свята. Активну участь у заході взяли діти: читали вірші, співали пісні про Україну, із двох стрічок – блакитної та жовтої – створили символ єднання України. До заходу була підготовлена книжкова виставка «Добрий день, Україно моя!» Огляд літератури книжкової виставки провела бібліограф Іванна Моренко.

 

Канікули в бібліотеці

 

/Files/images/SAM_1852.JPG

У бібліотеці-філії №12 напередодні Святвечора пройшла народознавча година «Та прийдуть до тебе три празники в гості».
Бібліотекар читальної зали старшого відділу Людмила Лобчикова розповіла дітям про свято Різдва і про те, як його святкували в давнину, яких традицій слід дотримуватись. Після цього бібліограф Іванна Моренко провела майстер-клас по виготовленню сніжинок. Усі діти із захватом спостерігали за дійством, а також активно і з радістю приймали в ньому участь.