День рождения Шевченковского района.

 

 

В среду, 25 декабря, в рамках празднования 51-ой годовщины Шевченковского района в фойе районной администрации прошло открытие обновлённой фотопанорамы «Гордость района». Здесь представлены фотографии запорожцев, которые внесли значительный вклад в социальное и экономическое развитие района.
В этот же день в ДК им. Т.Г.Шевченко состоялись торжественное мероприятие и большой праздничный концерт. С Днем рождения района участников праздника поздравили председатель районной администрации Игорь Бирюков, архиепископ Запорожский и Мелитопольский Лука.
Подарком для всех присутствующих стало выступление лучших творческих коллективов Центра детского и юношеского творчества Шевченковского района, ансамбля «Оксамит».

По материалам сайта Запорожского городского совета.

«Цікаві речі руками нашої малечі»

 

/Files/images/IMG_4585.jpg

 

Майстер-клас з виготовлення дитячої іграшки із глини провела у бібліотеці член Національної спілки художників України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва викладач-методист Запорізької дитячої художньої школи Жолудь Лариса Віталіївна. Юні читачі з великим задоволенням та ентузіазмом творили іграшки. Захід відбувся в День Святого Миколая, тому не обійшлось без подарунків. За традицією всі дітлахи отримали солодощі.

 

«Професії майбутнього»

 

Декан машинобудівного факультету Запорізького національного технічного університету Глушко Василь Іванович у своєму виступі звернув увагу школярів на значення вибору професії для життя: «Кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає». Розповів про історію заснування університету, машинобудівний факультет та його кафедри. Запросив всіх присутніх на День відкритих дверей університету. Гість зустрічі аспірант кафедри механіки транспортного факультету Андрій Скребцов познайомив присутніх з структурою університету та його факультетами. Читачі з задоволенням слухали розповідь старшого викладача кафедри «Металорізальні верстати та інструмент» машинобудівного факультету Глушка Павла Васильовича про спеціальності, які можна отримати, навчаючись на факультеті. З великою увагою та зацікавленням учні слухали повідомлення старшого викладача кафедри «Металорізальні верстати та інструмент» машинобудівного факультету Клименка Віталія Юрійовича про міжнародний проект «ArtCAM для шкіл» — міжнародну інноваційну програму технологічного навчання для загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, коледжів, закладів професійної освіти. На закінчення заходу всі присутні ознайомились з літературою про університет, отримали рекламні буклети.

Бібліотекарі до заходу підготували книжкову виставку «Обираємо фах без помилок». Ведуча зустрічі бібліотекар абонементу старшого відділу бібліотеки Світлана Скребцова познайомила присутніх з матеріалами виставки.

Результати конкурсу бібліотечних веб-сайтів від EDUkIT

1 місце — Світлiвська сільська бібліотека, АР Крим http://www.svetloe-bibl.edu.crimea.ua/

2 місце — Хорольська центральна районна бібліотека, Полтавська обл. http://khorol-crb.edu.poltava.ua/

3 місце — Машівська центральна районна бібліотека, Полтавська обл. http://mashivka-crb.edu.poltava.ua

Переможці у спеціальних номінаціях:

«Найкращий сайт бібліотеки для дітей» — бібліотека-філія №12 Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Запоріжжя http://biblioteka12.edukit.zp.ua/

«Найкраще використання мультимедійних матеріалів» — Чернігівська міська центральна бібліотека ім. М.М. Коцюбинського Чернігівської міської ЦБС http://bibl-kotsubynskogo.edukit.cn.ua/

«Найкращий сайт бібліотечного проекту» — Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва ЦБС Комінтернівського району м. Харків http://family-artlab.edu.kh.ua/

«Привабливий дизайн бібліотечного веб-сайту» — м. Татарбунари, Районна бібліотека, Одеська область http://www.tatarbunary-cbs.edukit.od.ua/

Вітаємо переможців та всіх учасників конкурсу і бажаємо цікавого життя бібліотечним веб-сайтам!

За матеріалами сайту програми «Бібліоміст» http://bibliomist.org.

Значення книги в житті людини.

 

/Files/images/IMG_4408.JPG

Учні Загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №63 2-А класу під час бібліотечного уроку.

/Files/images/IMG_4407.JPG

 

/Files/images/IMG_4412.JPG

 

/Files/images/IMG_4410.JPG

Перегляд мультфільму.

 

/Files/images/IMG_4411.JPG

Участь у вікторині.