До Дня захисту дітей.

 

 

Свято «Дитинства яскравого мить» відбулось в бібліотеці. Користувачі бібліотеки учні 1 та 3 класів ЗОШ «Прогрес» I ст. за допомогою книжок, відео, мультфільма та лялькової вистави знайомились з правами дітей. Приємною несподіванкою для дітлахів була поява Баби Яги, яка перевірила знання дітей і дозволила продовжити свято. Діти прийняли участь у іграх, вікторинах, читали вірші, співали пісні.

 

До Дня Європи.

 

 

У 1997-1998 роках до святкування Дня Європи залучилися держави-кандидати на вступ до ЄС. У цих країнах святкування набуло певного політичного забарвлення і було спрямоване на формування громадської думки стосовно підтримки вступу до Євросоюзу. Проводилися регіональні конференції та круглі столи; публічні дебати, виступи на телебаченні та радіо громадських діячів; широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія; культурно-розважальні програми та спортивні змагання тощо.

Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи (цей день святкують також у країнах-кандидатах – Македонії, Туреччині, Хорватії).

Щорічне відзначення згаданого заходу в нашій державі започатковано Указом Президента України від 19 квітня 2003 р. № 339, яким встановлено третю суботу травня датою святкування в Україні Дня Європи.

Традиційно, урочиста церемонія відкриття Дня Європи проходить у Києві. На центральній вулиці м. Київ  – Хрещатику облаштовується так зване «Європейське містечко» за сприяння Представництва ЄС в Україні та посольств держав-членів ЄС. Таке містечко складається з павільйонів, що представляють Україну, кожну державу-члена ЄС, Європейську Комісію та міжнародні організації. У павільйонах презентується географія, культура, історія та найбільші міста держав-членів ЄС, організовуються публічні дебати з послами та представниками української влади, проводяться вікторини з європейської тематики та мовні курси, облаштовуються «куточки національних страв» держав-членів ЄС тощо.

Протягом останніх років успішно апробовано практику широкомасштабного святкування Дня Європи у регіонах України. За сприяння Представництва ЄС в Україні та посольств держав-членів ЄС спільно з місцевими обласними, міськими та районними державними адміністраціями в обласних центрах та містах України щорічно проходять повномасштабні святкові заходи. Крім участі в офіційному відкритті святкування Дня Європи, відбуваються зустрічі послів держав-членів ЄС з представниками органів місцевих та обласних влад, студентами та викладачами місцевих університетів, представників неурядових та громадських організацій, засобів масової інформації.

Багаторічній досвід організації Дня Європи в Україні вказує на те, що цей День поступово стає справою державного значення і відіграє непересічну роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в європейській сім’ї народів.

Святкування Дня Європи в Україні у 2012 році

Святкування Дня Європи в Україні у 2011 році

Святкування Дня Європи в Україні у 2010 році

Святкування Дня Європи в Україні у 2009 році

За матеріалами Урядового порталу.

Літо в бібліотеці.

Відеосалон «Кінокнигоманія» запрошує.

 

/Files/images/кінокнигоманія.JPG

Шановні користувачі! Під час літніх канікул запрошуємо Вас до відеосалону «Кінокнигоманія». Тут Ви зможете переглянути улюблені фільми, прочитати книжки, прийняти участь у різноманітних масових заходах. Відкриття відеосалону 5 червня 2013 року о 10.00. Чекаємо на вас в нашій бібліотеці.