С Новым годом и Рождеством Христовым!

 

 

 

 

 

 

А для самых маленьних читателей  Дед Мороз оставил книжечки под елочкой: Т. Бокова «Чудеса под Новый год», сборник «Новогодние сказки», Г. Х. Андерсен «Снежная королева», стихи Г. Шевчук «Зимові візерунки», «Сніжинки», «Веселі санчата», сказка «Двенадцать месяцев» и др..  Ждем  Вас у нас в библиотеке!

 

 

Во время зимних каникул для Вас работает интернет-центр библиотеки «Комп’ютерний всесвіт», где вы сможете принять участие в конкурсе  рисунка на компьютере «Здравствуй праздник, Новый год!», поиграть в игры, принять участие  в масових мероприятиях, конкурсах, викторинах.

С Новым годом Вас и Рождеством Христовым!

Веселых Вам праздников!

Тиждень прав дитини

 

Так, книга Івана Глинського «Твоє ім’я – твій друг», в якій розповідається , як і коли виникли людські імена, розкрила зміст Статті 7, яка гарантує право дитини на ім’я. Із «Словника власних імен людей» діти дізнались про найголовніші правила правопису власних імен і прізвищ, незнання яких часто буває причиною помилок працівників засобів масової інформації, паспортних відділень, юридичних консультацій та інше.

Стаття 28 Конвенції гарантує право на освіту. Цікавою була розповідь бібліографа про книги із шкільного життя: оповідання Бориса Грінченка «Екзамен», трилогія  Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки», роман Волоимира Кисельова «Девочка и птицелёт», збірка оповідань «Денискины рассказы» Віктора Драгунського. З великим задоволенням читачі переглянули відеоролик  «Где это видано, где это слыхано» за мотивами оповідання Віктора Драгунського.

Про жахливе ставлення до дітей, жорстокість, байдужість, ненависть поміж них розповідають книги Володимира Железнікова «Опудало», Спиридона Черкасенка «Маленький Горбань», Володимира Винниченка «Федько – халамидник» та інші представлені на виставці. Таким чином діти познайомились із Статтею 36 в якій написано, що держава захищає дитину від усіх форм експлуатації, що завдають шкоди будь-якому аспекту добробуту дитини.

Найцікавішою була Стаття 31 Право дитини на відпочинок. Діти розповіли про свої захоплення, продемонстрували свої уміння, читали вірші, співали пісні. А учасниками цього заходу були учні ЗНВК №63 5А та 7Б класу.

З великим задоволенням діти переглянули відео «Где это видано, где это слыхано» за мотивами оповідання Віктора Драгунського.

 

Екологічна конференція

 

Працівники бібліотеки щиро вдячні адміністрації ботанічного саду та особисто заступнику директора Запорізького міського дитячого ботанічного саду Залутіну Геннадію Миколаєвичу за надану можливість взяти участь у конференції.

 


До початку конференції все готово!


 

Перші учасники конференції.


 

Керівник екологічного клубу «Горицвіт» бібліотекар Світлана Скребцова зі своїми вихованцями.

 

 

Виступ на конференції члена клубу «Горицвіт» Віктора Семеренко.

 

 

Вихованці клубу відвідали посаджене ними дерево у ботанічному саду навесні.

 

 

Фото на згадку.