Зустріч поколінь

Бібліотекар Скребцова Світлана Яківна розповіла глядачам про історію виникнення війська, учні виховного комплексу читали вірші про Велику Вітчизняну війну, співали пісні. Ветерани  поділились своїми спогадами про війну. Учасники ансамблю народної пісні «Ручей» Ради ветеранів «КП НВК «Іскра» виконали попурі на тему воєнних років.

До уваги глядачів була представлена віртуальна книжкова виставка «Місія здійсненна».

Працівники бібліотеки щиро вітають всіх захисників Вітчизни зі святом. Довгих Вам років життя, міцного всім здоров’я і бадьорого духу, любові і поваги рідних та близьких, усього українського народу!

 

Огляд віртуальної книжкової виставки «Місія здійсненна» проводить бібліотекар Скребцова С. Я.

 

 

З великим задоволенням присутні прослухали пісню на слова Расула Гамзатова композитора Яна Френкеля «Журавлі» у виконанні учнів ЗНВК «Вибір».

 

 

Голова Ради ветеранів НВК «Іскра» Кархачов Герман Олександрович поділився своїми спогадами про Велику Вітчизняну війну. Він розповів про роль дітей у перемозі над ворогом. Зокрема,  зупинився на діяльності партизанської групи місцевих патріотів «Юні Чапаєвці», що діяла в Запоріжжі у серпні-вересні 1941року, визволяючи місто від німецько-фашистських загарбників.

 

 

Голова комісії по роботі з ветеранами ВВВ Разумова Галина Тимофіївна розповіла про подвиг юної героїні, санінструктора Гнаровську Валерію. 23 вересня 1943року в районі села Іваненки, (нині село Гнаровске Вільнянського району Запоріжської області) відважна дівчина, рятуючи життя десятків однополчан, зі зв’язкою гранат кинулась під танк і підірвала його. Школа, в якій проходив захід, носить ім’я цієї відважної героїні.

 

 

Учасники ансамблю народної пісні «Ручей» Ради ветеранів «КП НВК «Іскра» виконали попурі на тему воєнних років.

 

 

 

Разом з ветеранами біля памятного знака, встановленого на честь Валерії Гнаровської.

Виховуємо патріотів

 

 1 розділ – «Рідну землю вони захищали» — розповідає про видатних воєначальників усіх країн і народів, про становлення, розвиток і руйнацію Козацької держави. З книг ви дізнаєтесь про таємну роботу розвідки, прочитаєте багато захоплюючих історій із життя таємничих агентів.

 


2 розділ — «Ні, мужність випадковою не буває: легендарні імена» — познайомить вас з молодими героями – хлопчиками та дівчатками, які були такими, як і ви тепер. Вони дуже любили свою Батьківщину і заради її свободи віддавали найдорожче, що у них було, — своє юне й прекрасне життя. Познайомитесь з Героями Радянського Союзу, іменами яких названі вулиці м. Запоріжжя.

 


3 розділ – «Братерство зброї – миротворчі місії» — присвячений всім тим синам Батьківщини, чия кров пролилась на гарячій землі Афганістану, тим, хто проявив особисту відвагу, братерську солідарність, бойову взаємовиручку, патріотизм, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок на територіях інших держав.

 


4 розділ – «Зброя: минуле і сучасне» — познайомить з історією зброї та військової техніки.

Бібліотека щиро вдячна завідуючий відділу використання єдиного фонду ЦБС для дітей м. Запоріжжя Коваленко Любов Василівні за участь в організації і підготовці книжкової виставки.