Есе на конкурс «Влада — друг бібліотеки»

З Віктором Івановичем ми співпрацюємо більше трьох років. Багато добрих справ зробив він за цей час для нашої бібліотеки. На потреби бібліотеки було виділено 19000 грн.: 10000 грн. для придбання лінолеуму та ремонту,  на 4000 грн. був придбаний ноутбук. А в цьому році у нас в бібліотеці з’явились новенькі красиві меблі на суму 5000 грн. За його клопотанням Голова ВАТ «Мотор Січ» Богуслаєв В’ячеслав Олександрович подарував мультимедійний проектор з екраном на суму 3333 грн.

З великим задоволенням Віктор Іванович відгукнувся на наше прохання стати учасником акції «Читання заради життя», яка проходила в рамках Всеукраїнського проекту «Україна читає дітям». Одним із не мало важливих  факторів, що вплинули на його життя, Віктор Іванович назвав книгу.

Його діяльність була відзначена Почесною  грамотою Верховної Ради України (2007р.), дві ювілейні медалі: «75 лет Днепрогэсу» та  медаль «За личный вклад в г. Запорожье».

 

Тетяна Андрієнко – завідуюча бібліотекою-філіалом №12 ЦБС для дітей м. Запоріжжя.


Великий Віктор Іванович  — депутат Запорізької міської ради, член комісії з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів – голова комісії.

 

 

На прийомі у депутата. Перегляд презентації бібліотеки на ноутбуці придбаному за депутатські кошти.