Акція «Україна читає дітям»

Головна ідея акції полягає в тому, що публічні люди – відомі актори, співаки, спортсмени, політики, письменники, видавці, журналісти, представники різних гілок влади – спілкуються з читачами, розповідають їм про роль книги у своєму житті і в становленні їх як особистостей, фахівців, діляться спогадами та враженнями від твору або героя, які вплинули на їхній життєвий вибір, читають вголос у школах-інтернатах, дитячих будинках, загальноосвітніх школах, бібліотеках, будинках сімейного типу, спортивних і дитячих дошкільних закладах, а батьки вдома поновлять голосні сімейні читання. У нашому місті є також багато видатних людей. На цей раз до нас у гості завітав  депутат Запорізької міської ради Великий Віктор Іванович, який немало зробив добрих справ для нашої бібліотеки. Одним із не мало важливих  факторів, що вплинули на його життя, Віктор Іванович назвав книгу.
Улюбленими авторами депутата були і залишаються Брати Стругацьких, Юрій Візбор, Булат Окуджава, Володимир Висоцький.У виконанні гостя читачі слухали вірш Олександра Кушнера «Времена не выбирают». Віктор Іванович спілкувався з читачами , відповідав на їх запитання, а для бібліотеки виділив 5000грн. для придбання меблів.
Акція проходила напередодні 140-річчя від дня народження видатної української письменниці Лесі Українки. Бібліотекарі разом з учнями сш №63 8 — Б класу підготували і провели свято
«Я в серці маю те, що не вмирає», присвячене цій видатній події.Ведучі свята Олена Санникова та Ніна Ситар розповіли про життєвий і творчий шлях поетеси. Учні читали вірші, підготували уривок з драми «Лісова пісня».  Солістки ансамблю українського народного танцю «Вихиляс» Центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом Ганни Пелюшок виконали танок, а учасники зразкового народного хору «Терниця» (художній керівник Оксана Лопухіна) співали пісні. Працівники бібліотеки підготували книжкову виставку-пораду «Нащадок, прчитай мене», за допомогою якої читачі дізнались, що читали видатні письменники-класики, познайомились з їх висловами про прочитане. Діти написали свої відгуки про прочитані ними книги. Учні Дитячої школи мистецтв №4 намалювали ілюстрації до творів.

Акція «Україна читає дітям»: 2 комментария

1. Желаем побольше таких денежных спонсоров